MK SPEED Tuning
Mercedes Benz części serwis Carlsson Mercedes tuning Remus wydech Tuning BMW części serwis
Flash foto
Serwis z usługą odstawiania samochodu
Lenzokart

Warsztat

Technologia znana z Formuły1 w MK-Speed!

Szanowni Państwo!

Dysponujmy warsztatem o łącznej powierzchni około 1.000 metrów kwadratowych, wyposażonym w pięć specjalistycznych stanowisk (są to cztery stanowiska serwisowe i jedno diagnostyczne). Z myślą o perfekcyjnej jakości świadczonych usług wykorzystujemy narzędzia z najwyższej półki, wśród których jest m.in. nowoczesny wideoskop IPLEX LX firmy OLYMPUS!

U nas możecie więc Państwo skorzystać z technologii diagnostycznej znanej z Formuły1! W sposób bezinwazyjny, bez konieczności demontażu jakiejkolwiek części, jesteśmy w stanie "wniknąć w głąb Państwa auta". Dzięki wideoskopowi możemy sprawdzić silnik, skrzynię biegów i wiele innych elementów niedostępnych w prosty sposób dla ludzkiego oka.

Taka rewizja przy pomocy sondy istotnie skraca czas poszukiwania usterki i w znaczący sposób zaoszczędza kosztów naszym Klientom. Kliknij, by zobaczyć szczegóły

Wykonujemy:
- szeroki zakres napraw mechanicznych (naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne);
- naprawy elektryczne i elektroniczne;
- naprawy blacharskie;
- specjalistyczne przeglądy techniczne;
- badania diagnostyczne (diagnostyka komputerowa);
- serwis klimatyzacji;
- geometrię kół;
- przygotowanie aut do sportu samochodowego;
- montaż pakietów stylizacyjnych i markowych elementów układów wydechowych (nasza firma posiada autoryzację produktów takich uznanych zachodnich marek jak Carlsson i Remus).

Mamy aktualne umowy partnerskie z autoryzowanymi serwisami Mercedes-Benz i Volkswagena! Nasz zespół to grono wykwalifikowanych fachowców. Cały czas inwestujemy w szkolenia pracowników, tak aby ludzie, którzy są u nas zatrudnieni, posiadali jak najszerszą wiedzę z zakresu techniki motoryzacyjnej i obsługi pojazdów. Świat motoryzacji w szybkim tempie gna do przodu, my krok w krok idziemy razem z nim!


TUNING: ŚWIETNE AUTA CZYNIMY DOSKONAŁYMI

Wakacje w pełni, ale nie w siedzibie MK-Speed! Z naszego serwisu co rusz wyjeżdżają kolejni zadowoleni klienci, także ci najbardziej wymagający, pragnący nadać swoim maszynom jeszcze bardziej indywidualnego charakteru.

Tuning znowu przybiera w naszym kraju na sile. Już dawno minęły czasy, kiedy to słowo naszym krajanom kojarzyło się głównie z własnoręcznymi, wątpliwej jakości i estetyki przeróbkami tanich aut, należącymi z reguły do bardzo młodych ludzi. Profesjonalny tuning wyparł to, co przez pewien czas było jedynie jego marną imitacją.

Ty również marzysz o tym, aby Twój samochód stał się jeszcze bardziej wyjątkowy? Chcesz nadać mu więcej sportowego charakteru? Szukasz oryginalnej, niepowtarzalnej i jednocześnie pozostającej w dobrym guście stylizacji? Zamierzasz poprawić osiągi  swojej maszyny? PRZYJEDŹ DO NAS! ZDAJ SIĘ NA UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZĘ PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW! POMOŻEMY CI!

Nasza firma od lat specjalizuje się w ekskluzywnym tuningu luksusowych i sportowych samochodów. Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem na terenie Polski produktów legendarnej marki REMUS. Austriacki producent jest znany na całym świecie z topowych układów wydechowych oraz urządzeń poprawiających osiągi maszyn (m.in. sterowniki wtrysku paliwa czy Remus Responder). Zajmujemy się również dystrybucją produktów CARLSSON (akcesoria i całe pakiety do tuningu aut Mercedes-Benz).

Połączenie sił z wrocławską spółką GranSport pozwoliło nam jeszcze bardziej wyspecjalizować się w profesjonalnym tuningu, a także poszerzyć zakres oferowanych produktów i usług. Teraz nasza oferta obejmuje jeszcze szerszą grupę marek i modeli pojazdów. W realizacjach wykorzystujemy pakiety takich renomowanych tunerów jak choćby GEMBALLA (tuning Porsche, McLaren i Ferrari), KELLENERS (BMW), czy HAMANN (m.in. Porsche, BMW i Lamborghini).

Mamy na swoim koncie wiele tego typu realizacji. Jednym z ostatnich tego typu dzieł jest Porsche Cayenne (na zdjęciach). To kolejny owoc naszego partnerstwa z firmą GranSport. Wspólnie wykonaliśmy projekt, który następnie doczekał się skutecznej realizacji. W maszynie zastosowaliśmy m.in. potężne 22-calowe felgi, niezwykle efektowny pakiet aerodynamiczny Hamanna i elementy z carbonu (m.in. maskę).

Rasowy tuning to nie wszystko. Oferta spółek MK-Speed i GranSport obejmuje także m.in.:

  • serwis elektroniki (m.in. Mercedes-Benz, Ferrari, Porsche, BMW i innych);
  • kompleksowe naprawy i serwis luksusowych aut;
  • detailing (bardzo szczegółowa, staranna pielęgnacja i konserwacja pojazdów,  zakładająca dbałość o praktycznie każdy detal);
  • fachowy transport luksusowych i zabytkowych pojazdów;
  • zmianę koloru auta;
  • GranConcierge (rozbudowany pakiet wielu możliwości, łączący w sobie ekskluzywne usługi doradcze, pełny assistance i opiekę nad Klientem, a także dostęp do wielu atrakcyjnych imprez i prawdziwych pereł motoryzacji).

Oddaj swój samochód w nasze ręce, a uczynimy go jeszcze doskonalszym!

Galeria

Galeria

© FDP Media, 2011.