MK SPEED Tuning
Mercedes Benz części serwis Carlsson Mercedes tuning Remus wydech Tuning BMW części serwis
Flash foto
Serwis z usługą odstawiania samochodu
Lenzokart

AKTUALNOŚCI

Gala zakończyła udany sezon
Gala zakończyła udany sezon
Uroczyste podsumowanie roku 2015 w polskim kartingu odbyło się w warszawskim hotelu Sheraton. Wśród uhonorowanych szarfami, pucharami i dyplomami rzecz jasna nie mogło zabraknąć Michała Kasiborskiego.

To był kolejny bardzo udany sezon dla Michała Kasiborskiego i zespołu ACR/MK-Speed Racing. Inowrocławianin tym razem sięgnął po aż dwa tytuły mistrza Polski w silnie obsadzonej kategorii Junior ROK  - indywidualny i zespołowy. Ponadto w tej samej kategorii obronił tytuł mistrza cyklu ROK Cup Poland. Podopieczny Artura Chmielewskiego odniósł cały szereg sukcesów także za granicą. Zwyciężył m.in. w międzynarodowym pucharze South Garda ROK Trophy, odbywającym się na słynnym torze we włoskim Lonato. Ponownie był jednym z najlepszych juniorów Światowego Finału ROK.

Za krajowe dokonania Michał Kasiborski nagrodzony został podczas styczniowej gali zorganizowanej w Warszawie z inicjatywy Głównej Komisji Sportu Kartingowego PZM. Na uroczyste wręczenie nagród przybyło prawie 300 gości. Wśród nich nie zabrakło oficjeli Polskiego Związku Motorowego z wiceprezesem Zarządu Głównego – Arkadiuszem Sąsara na czele. Po przemówieniach otwierających galę przyszedł czas na wręczenie biało-czerwonych szarf za wywalczone tytuły mistrzowskie. Michał Kasiborski wyróżniony został za oba oficjalne tytuły mistrza kraju. Reprezentant Automobilklubu Kujawsko-Pomorskiego i ACR/MK-Speed Racing Teamu na najwyższym stopniu podium stanął także w ramach dekoracji mistrzów ubiegłorocznej edycji ROK Cup Poland.

Po oficjalnej części przyszedł czas na rozmowy w kuluarach o zakończonym sezonie 2015 i zbliżającym się wielkimi krokami kolejnym. Dla Michała Kasiborskiego rok 2016 najprawdopodobniej będzie przełomowy. Kartingowiec z Kujaw szykuje się bowiem do kolejnego dużego kroku w swojej karierze –rozpoczęcia przygody z bolidami wyścigowymi.

Wsparcia Michałowi Kasiborskiemu w sezonie 2015 udzielili: MK-Speed, ACR, GranSport, PPHU Classic – Wyburzenia, DSR- CATARIN Sp. z o.o. i ekantor.pl. Dziękujemy!

Galeria

© FDP Media, 2011.