MK SPEED Tuning
Mercedes Benz części serwis Carlsson Mercedes tuning Remus wydech Tuning BMW części serwis
Flash foto
Serwis z usługą odstawiania samochodu
Lenzokart

AKTUALNOŚCI

Marcin Gagacki postawił na Remusa, Marcin Gagacki, rajdy, remus, oponeo
Mistrz Polski postawił na Remusa
Nasza firma już od dwóch lat wspiera Marcina Gagackiego, jednego z czołowych polskich rajdowców. Tegoroczny czempion klasy N3 korzysta z m.in. z elementów układu wydechowego, dostarczonych przez MK-Speed.

REMUS w rajdach samochodowych obecny jest od wielu lat. Dzięki spółce MK-Speed, autoryzowanemu przedstawicielowi "wilka" w Polsce, renomowana austriacka marka oficjalnie zaistniała również w naszych rodzimych mistrzostwach.

Bydgoszczanin Marcin Gagacki w trakcie kilkunastu sezonów startów wyrobił sobie renomę zarówno wśród konkurentów - kolegów z rajdowych OS-ów, jak i wśród sporej rzeszy kibiców. Popularny "Gacek" uznanie tych drugich zaskarbił sobie nie tylko dobrymi wynikami, lecz również efektowną, widowiskową jazdą.

Tegoroczny, kończący się już sezon, był najlepszym w dotychczasowej karierze reprezentanta klubu LKT "Wyczół" Gościeradz. Gagacki wywalczył w nim tytuł mistrza Polski w klasie N3! Zawodnik zespołu Oponeo Motorsport startujący w grupie aut produkcyjnych Hondą Civic Type-R FN2, może liczyć na nasze wsparcie. Dzięki tej obopólnej, owocnej współpracy „Gacek” w tym roku korzystał m.in. z katalizatora dostarczonego przez MK-Speed. Logotypy z wizerunkiem wilka i adres strony internetowej Remus Polska widnieją z tyłu charakterystycznej biało-zielono-niebieskiej maszyny, która dowiozła bydgoszczanina do upragnionego tytułu.

Firma MK-Speed, autoryzowany przedstawiciel marki Remus w Polsce, gratuluje Marcinowi Gagackiemu klasowego mistrzostwa Polski w rajdach samochodowych i jednocześnie składa podziękowania za dotychczasową udaną współpracę. Liczymy na to, że będzie ona równie owocna także w kolejnych sezonach.

Galeria

© FDP Media, 2011.