MK SPEED Tuning
Mercedes Benz części serwis Carlsson Mercedes tuning Remus wydech Tuning BMW części serwis
Flash foto
Serwis z usługą odstawiania samochodu
Lenzokart

AKTUALNOŚCI

Tuning - świetne auta czynimy doskonałymi
Tuning: świetne auta czynimy doskonałymi
Wakacje w pełni, ale nie w siedzibie MK-Speed! Z naszego serwisu co rusz wyjeżdżają kolejni zadowoleni klienci, także ci najbardziej wymagający, pragnący nadać swoim maszynom jeszcze bardziej indywidualnego charakteru.

Tuning znowu przybiera w naszym kraju na sile. Już dawno minęły czasy, kiedy to słowo naszym krajanom kojarzyło się głównie z własnoręcznymi, wątpliwej jakości i estetyki przeróbkami tanich aut, należącymi z reguły do bardzo młodych ludzi. Profesjonalny tuning wyparł to, co przez pewien czas było jedynie jego marną imitacją.

Ty również marzysz o tym, aby Twój samochód stał się jeszcze bardziej wyjątkowy? Chcesz nadać mu więcej sportowego charakteru? Szukasz oryginalnej, niepowtarzalnej i jednocześnie pozostającej w dobrym guście stylizacji? Zamierzasz poprawić osiągi  swojej maszyny? PRZYJEDŹ DO NAS! ZDAJ SIĘ NA UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZĘ PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW! POMOŻEMY CI!

Nasza firma od lat specjalizuje się w ekskluzywnym tuningu luksusowych i sportowych samochodów. Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem na terenie Polski produktów legendarnej marki REMUS. Austriacki producent jest znany na całym świecie z topowych układów wydechowych oraz urządzeń poprawiających osiągi maszyn (m.in. sterowniki wtrysku paliwa czy Remus Responder). Zajmujemy się również dystrybucją produktów CARLSSON (akcesoria i całe pakiety do tuningu aut Mercedes-Benz).

Połączenie sił z wrocławską spółką GranSport pozwoliło nam jeszcze bardziej wyspecjalizować się w profesjonalnym tuningu, a także poszerzyć zakres oferowanych produktów i usług. Teraz nasza oferta obejmuje jeszcze szerszą grupę marek i modeli pojazdów. W realizacjach wykorzystujemy pakiety takich renomowanych tunerów jak choćby GEMBALLA (tuning Porsche, McLaren i Ferrari), KELLENERS (BMW), czy HAMANN (m.in. Porsche, BMW i Lamborghini).

Mamy na swoim koncie wiele tego typu realizacji. Jednym z ostatnich tego typu dzieł jest Porsche Cayenne (na zdjęciach). To kolejny owoc naszego partnerstwa z firmą GranSport. Wspólnie wykonaliśmy projekt, który następnie doczekał się skutecznej realizacji. W maszynie zastosowaliśmy m.in. potężne 22-calowe felgi, niezwykle efektowny pakiet aerodynamiczny Hamanna i elementy z carbonu (m.in. maskę).

Rasowy tuning to nie wszystko. Oferta spółek MK-Speed i GranSport obejmuje także m.in.:

  • serwis elektroniki (m.in. Mercedes-Benz, Ferrari, Porsche, BMW i innych);
  • kompleksowe naprawy i serwis luksusowych aut;
  • detailing (bardzo szczegółowa, staranna pielęgnacja i konserwacja pojazdów,  zakładająca dbałość o praktycznie każdy detal);
  • fachowy transport luksusowych i zabytkowych pojazdów;
  • zmianę koloru auta;
  • GranConcierge (rozbudowany pakiet wielu możliwości, łączący w sobie ekskluzywne usługi doradcze, pełny assistance i opiekę nad Klientem, a także dostęp do wielu atrakcyjnych imprez i prawdziwych pereł motoryzacji).

Oddaj swój samochód w nasze ręce, a uczynimy go jeszcze doskonalszym!

Galeria

© FDP Media, 2011.