MK SPEED Tuning
Mercedes Benz części serwis Carlsson Mercedes tuning Remus wydech Tuning BMW części serwis
Flash foto
Serwis z usługą odstawiania samochodu
Lenzokart

MOTOSPORT

MK-Speed i Lenzokart na stronach Polskiego Kartingu
MK-Speed i Lenzokart na stronach Polskiego Kartingu
Środowisko kartingowe w Polsce od roku czasu ma swój własny, opiniotwórczy magazyn prasowy. My również nierzadko gościmy na jego łamach.

Polski Karting, którego redaktorem naczelnym i wydawcą jest Paweł Surynowicz, to pismo skierowane do wszystkich fanów tego pasjonującego sportu z kraju nad Wisłą. W jego kolejnych numerach znaleźć można między innymi relacje z zawodów okraszone efektownymi zdjęciami, informacje o rywalizacji za granicą, wywiady z zawodnikami, zapowiedzi imprez, felietony, porady techniczne, a nawet dział poświęcony amatorskiej odmianie kartingu.

Większość materiałów na stronach Polskiego Kartingu to autorskie materiały redakcyjne. Niekiedy zdarza się jednak, że wydawnictwo posiłkuje się źródłami zewnętrznymi. Redaktorzy docenili w tym zakresie również nasze strony www.mk-speed.com i www.lenzokart.pl. Informacji o udziale Michała Kasiborskiego w kartingowej rywalizacji w PK bynajmniej nie brakuje. W majowym numerze do przygotowania relacji z zawodów strefowych w Toruniu wykorzystano zdjęcie i fragmenty tekstu z naszych stron, o czym zresztą redakcja uczciwie poinformowała czytelników podając źródło.

Jako polski dystrybutor Lenzokart i LKE Engine nie mogliśmy przejść obojętnie obok atrakcyjnych stron przeznaczonych na reklamę. Tak więc od pewnego czasu można na nich znaleźć sprzęt reprezentowanych przez nas marek. Reklamy zawierają także nasze dane kontaktowe i adres strony www.

Magazyn Sportów Motorowych „Polski Karting” to już nie tylko prasa, ale też przekaz… telewizyjny. W Internecie na stronie wydawnictwa www.polskikarting.pl począwszy od wiosennych zawodów w Gostyniu śledzić można kolejne relacje „na żywo”.

© FDP Media, 2011.