Q Service Mk Speed Serwis samochodowy. Gwarancja satysfakcji.

Q Service Mk Speed

Diagnostyka komputerowa

Zdecydowana większość samochodów obecnych na rynku posiada komputer sterujący. Czasem jest to prosty układ, a czasem wiele zaawansowanych jednostek obsługujących oddzielne systemy elektroniczne. W każdym przypadku „komputer” samochodu jest jego „mózgiem”.

Dzięki komputerowi kierowca dowiaduje się z poziomu deski rozdzielczej o konieczności uzupełnienia płynu lub o wystąpieniu poważniejszej usterki oznaczonej popularną ikoną „check engine”. Diagnostyka komputerowa to połączenie się z mózgiem samochodu, celem odczytania parametrów pracy lub identyfikacji usterek.

Największe zalety diagnostyki

Niewątpliwą zaletą samochodowej diagnostyki komputerowej jest możliwość szybkiego rozpoznania stanu technicznego poszczególnych układów i zespołów w samochodzie – bez konieczności ich demontażu lub naruszania. Wystarczy jedynie aparatura techniczno-pomiarowa w postaci komputera diagnostycznego i odpowiednie jej połączenie, aby odczytać występujące parametry i porównać je z parametrami zalecanymi przez producenta.

Specjalny interfejs komputera diagnostycznego umożliwia szybką i bezbłędną diagnozę wszystkich systemów, jakie znajdują się w samochodzie. Ponadto usługa ta przyspiesza proces naprawy i pozwala zmniejszyć jego koszty. Dzięki szybkiej identyfikacji komputerem, mechanik nie musi sprawdzać wielu elementów samochodu w celu znalezienia usterki. Diagnoza komputerowa redukuje ryzyko niepotrzebnej wymiany podzespołów funkcjonujących prawidłowo.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • Q Service MK-Speed
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  www.mk-speed.com