Q Service Mk Speed Serwis samochodowy. Gwarancja satysfakcji.

Q Service Mk Speed

Mechanika samochodowa

Nic nie stuka, nic nie puka. Przyspiesza, skręca i hamuje idealnie. Jak utrzymać idealny stan techniczny swojego samochodu?

Jak wykonywane są usługi mechaniczne?

Najprostsze naprawy i wymiany mechaniczne można wykonać samodzielnie za pomocą szeregu zwykłych narzędzi. Samochody to jednak skomplikowane maszyny, dlatego w wielu przypadkach niezbędne są wyspecjalizowane narzędzia – od windowego podnośnika warsztatowego zaczynając…

Przy wymianie lub demontażu różnych podzespołów potrzebne są dedykowane narzędzia. Przedłużony klucz do wymiany świec zapłonowych posiadać może każdy. Ale zacisków do ściśnięcia sprężyny zawieszenia przy wymianie amortyzatorów, raczej nie znajdziemy w domowym garażu. Dedykowane klucze o specyficznym kształcie, prasy niezbędne do montażu elementów tłumiących zawieszenia, blokady układów rozrządu, czy chociażby montażownice do wymiany opon to typowe wyposażenie warsztatów. Klucze dynamometryczne o różnych zakresach pracy pozwalają dokręcać wszelkiego rodzaju śruby z odpowiednią siłą przewidzianą przez producenta – aby śruby, materiały montażowe, czy uszczelki pracowały w optymalnych warunkach.

Wykwalifikowane warsztaty posiadają doświadczenie, dostęp do przyrządów i narzędzi, a także do zaleceń serwisowych producenta. Dzięki temu mogą zaopiekować się pojazdem z zachowaniem najwyższej jakości pracy oraz odpowiedzialności za swoje usługi.

Wykwalifikowany warsztat i polecane części

Utrzymanie swojego pojazdu w nienagannym stanie technicznym zapewnia bezpieczeństwo w każdej podróży oraz spokojną głowę przy każdym zajęciu miejsca za kierownicą. Dlatego warto korzystać z usług wykwalifikowanych warsztatów Q Service Castrol oraz z części i elementów najwyższej jakości.

Sieć Q Service Castrol zaopatruje się w części i płyny renomowanych marek. Olej silnikowy Castrol wydłuża żywotność silnika, a płyny eksploatacyjne tej marki zapewniają bezproblemowe działanie silnika i osprzętu. Sieć Q Service Castrol korzysta części mechanicznych ZF i części eksploatacyjnych TRW Aftermarket, których jakość wykonania oraz dopasowanie do konkretnego modelu zapewniają bezpieczną jazdę w dowolnych warunkach.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • Q Service MK-Speed
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  www.mk-speed.com