Q Service Mk Speed Serwis samochodowy. Gwarancja satysfakcji.

Q Service Mk Speed

Wiadomości z Q Service

Ważne zmiany w taryfikatorze!

Kierowcy, którzy nagminnie łamią przepisy, muszą w końcu zmienić swoje "przyzwyczajenia". 17. września wchodzi nowelizacja prawa o ruchu drogowym. Będą jeszcze surowsze kary.

czytaj więcej

Samochód przyjacielem kierowcy?

Dla blisko 70% Polaków samochód jest ich wizytówką, a 55% nazwałoby go przyjacielem - wynika z badania przeprowadzonego przez SW Research na zlecenie Q Service Castrol.

czytaj więcej

Jak ocenić stan tarcz i klocków hamulcowych?

Działanie układu hamulcowego polega na zaciskaniu się klocków na tarczy hamulcowej, co utrudnia kołom ruch obrotowy i doprowadza do zmniejszenia prędkości pojazdu lub jego całkowitego zatrzymania. Efektem ubocznym tego procesu jest zużywanie się klocków i tarcz ? elementy te ścierają się i tracą swoje właściwości. To dlatego klocki i tarcze hamulcowe wymagają okresowej wymiany.

czytaj więcej

Zapchany filtr paliwa - objawy, przyczyny, działanie

Na poprawne działanie samochodu ma wpływ mnóstwo czynników i elementów. Jednym z nich jest filtr paliwa, bez którego auto nie jest w stanie funkcjonować prawidłowo. Zapchany filtr paliwa ? kiedy trzeba go wymienić i co wskazuje na to, że już jest na to czas? Przeczytaj artykuł i dowiedz się wszystkich niezbędnych informacji na temat filtra paliwa!

czytaj więcej

Wymiana oleju w skrzyni manualnej - czy jest konieczna?

Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów to czynność, którą każdy posiadacz tego typu przekładni dobrze zna i wykonuje regularnie. Ale co w przypadku, gdy w grę wchodzi wymiana oleju w skrzyni biegów manualnej? Niektórzy twierdzą, że nie trzeba tego robić. To popularne myślenie mija się jednak z prawdą. Wymiana oleju w skrzyni manualnej jest potrzebna ? zobacz, kiedy powinna się odbyć!

czytaj więcej
123
 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • Q Service MK-Speed
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  www.mk-speed.com